1. Ana Sayfa
  2. İncelemeler
  3. Cinderella and Four Knights | 신데렐라와 네 명의 기사

Cinderella and Four Knights | 신데렐라와 네 명의 기사

featured

[WPSM_COLORBOX id=1185]

Cinderella and Four Knights 1

Onudaİzledim.com ‘dan herkese merhabaaaa…Bugün sizlere çok sevebileceğiniz eğlenceli romantik/komedi ve gençlik türündeki bir diziden bahsedeceğim .Dizimizin adı Cinderella and Four Knights umarım beğenir,izlemeyenler olarak hiç sıkılmadan izlersiniz.Dizimiz 4 tane yakışıklı mı yakışıklı erkeğin ve onları dize getirmeye çalışan kızımızın etrafında geçiyor.Başrolerini ise 49 Days,Hatch,The Moon Embracing The Sun,Moon River dizilerinden tanıdığımız Jung ll-Woo,Oscar alan filmimizden (Parasite) gördüğümüz ve pek çok diziden tanıdığımız Park So-Dam,Blood dizisinden tanıdığımız 2019’da People With Flaws dizisinde gördüğümüz çok beğendiğim bir aktör olan Ahn Jae Hyeon,My Sassy Girl dizisinden tanıdığımız Lee Jung Shin ve Choi Min paylaşıyor.

Cinderella and Four Knights 2

Gelelim konusuna birbirinden zerre hoşlanmayan 3 kuzenin kendine çeki düzen vermesi için tutulan olgunluk seviyesi yüksek olan kızımızın onlara bakıcılık etmesi için tutulmasıyla başlıyor ve Kang ailesinin evine geliyor..Aile olmanın ne kadar önemli olduğu hakkında evdeki şövalyelere (kuzenlere) eğitimler verecektir.Unutulmaması gereken bir detay ise evin içerisinde birbirleriyle sevgili olmak yasak.3 kuzen fakat 4. şövalye nerede diye soracak olursanız o da sekreter olarak kadroya dahil oluyor.. Fakir ve iyimser bu kız üvey annesi ve üvey kardeşi tarafından sevilmiyor anlayacağınız kadarıyla..Külkedisi olmanın itemleri başlıca bunlar.Hangi Külkedisi hikayesinde iyimser kızımızın sevildiği görülmüş ki? Gelin görün ki 3 kuzende başrol kızımıza vuruluyor. Şunu söylemek istiyorum ki kesinlikle ve kesinlikle favorim(kuzenlerden namı değer şövalyelerden)Ahn Jae Hyeon’du….

Cinderella and Four Knights 3

Karakterler️

⚔️ KANG JI WOON (JUNG II WOO)

Babasının kim olduğunu sonradan öğrenip kuzenlere katılıyor.Senaristler nedense ilk başlarda öyle itici bir karakterle yazıyorlar ki repliklerini bir an şaşırıp kalıyorsunuz..Fakat hatırlatmak isterim ki izleyenlerde buraya gülmeyen yoktur…

⚔️ Favori şövalyem
KANG HYUN MIN (AHN JAE HYUN)

Çapkın mı çapkın kız düşkünü karakterimiz dedesinin düğününe gitmek için en değişik karakteri seçer.Bu sayede baş karakter kızımızla karşılaşır.

⚔️Son şövalyemiz
KANG SEO WOO (LEE JUNG SHIN)


Dizide dost canlısı,İkon,fırsat bulunca söz yazıp bol müzik dinleyen sevimli bir karakteri oynuyor.

Son Na-Eun dizide, tutkulu ve hevesli bir moda tasarımcısı olan Park Hye-Ji karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri güzel olduğu kadarda dışa dönük birisidir. O, çocukluğundan beri Kang Hyun-Min’den (Ahn Jae-Hyeon) hoşlanmaktadır ve Kang Hyun-Min’e daha yakın olabilmek için kendisini gerçekten seven Kang Ji-Woon’u (Jung Il-Woo) kullanır.

Choi Min dizide, “Sky House” adlı konakta kalan dördüncü erkek Lee Yoon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, üç kuzenin koruması ve evin baş kâhyasıdır. Ayrıca CEO Kang’ın (Kim Yong-Geon) sekreteridir.

️️️️️️️️️
Cinderella and Four Knights dizisi tam bir zaman geçirmelik boş vakit öldürmelik bir dizi.Şahsen bu kadar güzel kadroya böyle bir seneryo verilmesi son derece üzücü.0 entrika ve bol miktarda 2.adam sendromu bu dizide bolca var.. Bu sendrom nedir? Diye sorarsanız.Kore dramalarında bolca karşılaştığımız ana kadın karakter ilk ana erkek karakter değilde,diğer onu isteyen erkeğe yakıştırma,yakıştırırken de bol miktarda düşme sendromu.

Dediğim gibi Cinderella and Four Knights dizisini izleyen çoğu arkadaşım bu dizide 2.erkeği beğenmiş.Ayrıca You Are Beautiful dizisine dizi konu bakımından benziyor 3 erkek 1 kız ve koruma çabaları..ll-Woo tamirciyken veliahta dönüştü,sekreterimiz çıldırdı derken diziyi bir piknik sahnesinde bitiriyorsunuz..Diziyi önerir miyim? Evet.
Boş zamanınız için neden olmasın? Genel anlamda eğlenceli bir diziydi.

Yorum Yap

    Yazar Hakkında

    <strong>K</strong>-drama, <strong>HİT</strong> öğrencisi

    Yorum Yap