1. Ana Sayfa
 2. İncelemeler
 3. Jojo Rabbit Film Eleştirisi ve İncelemesi

Jojo Rabbit Film Eleştirisi ve İncelemesi

featured

Bu yazımızda Jojo Rabbit Film Eleştirisi ve İncelemesi yapıyoruz. Umarız hoşunuza gider.

Merhabalar, Jojo Rabbit filmi klasikleşmiş bir konu olan İkinci Dünya Savaşı, Nazi iktidarındaki Almanya’da geçiyor. Başrol oyuncusu diyebileceğimiz Jojo(Roman Griffin Davis) Nazi sempatizanı bir çocuktur ve kafasında yarattığı hayali arkadaşı Hitler ile Gerçek hitlerin adamı, koruması olmak için belli başlı zorlukları aşmak istiyor. Talihsiz bir yaralanma yaşayıp eve kapanınca da annesinin odada sakladığı yahudi ile karşılaşıp ırkçılığı ile yüzleşmek zorunda kalıyor. Bu hayali karakter de aslında yakından tanıdığımız, Jojo Rabbit filminin yönetmeni(Taika Waititi) olması da olaya farklı bir tat vermiş. Genel olarak oyunculuklara biraz değinecek olursam; Roman Griffin davis(Jojo) daha 12 yaşında olmasına rağmen gelecek vaad eden bir çocuk ve rolün altından çok güzel bir şekilde kalkmış.

Tanıdık yüzler filmde çok fazlaydı; Thomasin McKenzie, Sam Rockwell, Alfie Allen ve oyunculuğuna,fiziğine,çekiciliğine kapıldığımız Scarlet Johansson.Scarlet Her zamanki gibi Jojo Rabbit filminde de rolünün hakkını çok güzel bir şekilde verip seyirciye “Heey! Buradayım burada, daha emeklilik zamanım gelmedi” demek istemiş bence.

Jojo Rabbit Film Eleştirisi ve İncelemesi

Final de beklenen sonuçla bağlanmış aslında, seyircinin (en azından benim) fazlasını beklemediği, her şeyin dozunda, işleyişin akışkan olduğu, seyri güzel bir film olmuş diyebilirim.

Jojo Rabbit Film İncelemesi ve Eleştirisi yazımızın sonuna geldik. Umarız filmi birde bizim gözümüzden inceleme fırsatı bulmuşsunuzdur. Daha izlememişseniz mutlaka izleyin. İyi seyirler.

Yorum Yap

  Yazar Hakkında

  Kimsenin asla tam olarak tanıyamadığı Sivas güzeli . . .

  Yorum Yap

  Yorumlar (3)

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir