1. Ana Sayfa
 2. Listeler
 3. Dizi Önerileri: Ara Dönem İçin Atıştırmalık Dizi Önerileri

Dizi Önerileri: Ara Dönem İçin Atıştırmalık Dizi Önerileri

featured

Bu yazımızda ara dönem için 5 tane dizi önerileri var. İyi seyirler dileriz.

Dizi önerileri için kullanılan resim. Dizi adı 11.22.63
11.22.63

1. 11.22.63 (Dizi Önerileri)

Dizi önerileri listemisin bir numarası 11.22.63 .Bir zaman yolculuğu hikayesi anlatacak olan 11/22/63, lisede İngilizce öğretmeni olan Jake Epping karakterini merkeze alacak. Bir lokantanın deposunun geçmişe açıldığını fark eden ve zamanda geriye giden Epping, John F. Kennedy suikastını önlemeye çalışacak. Ancak işler çok geçmeden sarpa saracak; zira kahramanımız, Lee Harvey Oswald engeline takılacak ve hayatının aşkı ile karşılaşacak!

Dizi önerileri için kullanılan resim. Dizi adı Escape At Dannemora
Escape At Dannemora

2. Escape At Dannemora (Dizi Önerileri)

Dizi önerileri iki numarasında Escape At Dannemora var .Bir cezaevi personelinin yardımıyla hapishaneden kaçmayı başaran iki suçlunun hikayesini konu ediyor. Richard Matt ve David Sweat aynı hapishanede kalan cinayetten hüküm giymiş iki mahkumdur. Richard, hapishaneden kaçmak için büyük bir plan hazırlar. Ancak bu planı tek başına gerçekleştirmesi mümkün değildir. Kendisi ile birlikte firar edecek olan David ile birlikte planı hayata geçirmek için en ince ayrıntısını kadar çalışırlar. Planın kusursuz işlemesi ve onların kaçmasına olanak sağlayan ise hapishane terzisi Patricia Arquette’dir. Artık iki firari olan Richard ve David’ı yakalamak için ülke çapında tam anlamıyla bir insan avı başlar. Başrollerinde Benicio Del Toro, Patricia Arquette ve Paul Dano’nun yer aldığı dizinin kadrosunda kadroda Bonnie Hunt, Eric Lange ve David Morse gibi isimler bulunuyor. Senaryosunu Brett Johnson ve Michael Tolkin’in birlikte kaleme aldığı dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda ise Ben Stiller, Brett Johnson, Michael Tolkin, Bryan Zuriff, Michael De Luca ve Nicky Weinstock yer alıyor.

Dizi önerileri için kullanılan resim. Dizi adı The Truth About the Harry Quebert
The Truth About the Harry Quebert Affair
3. The Truth About the Harry Quebert (Dizi Önerileri) :

Dizi önerileri listemize devam ediyoruz. Genç bir yazar olan Marcus Goldman ilham bulmak için akıl hocası Harry Quebert’in Maine’deki evine gelir. Ancak Harry’nin uzun zaman önce kaybolan 15 yaşındaki Nola Kellergan’ın cinayetiyle suçlandığını öğrenince kendisini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur. Tutuklanan akıl hocasının böyle bir cinayet işleyeceğine ihtimal vermeyen Marcus, kasabaya dönüp Nola’nın hikayesini derinlemesine araştırmaya başlar.

Dizi önerileri için kullanılan resim. Dizi adı Narcos
narcos

4.Narcos

Dizi önerileri listemizde sırada Narcos var. Tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Fakir bir ailede ve fakir bir ülkede doğduğunuzu hayal edin bu arada 28 yaşındasınız ve sayamayacağınız kadar çok paranız var. Pablo emilio escobar gaviria dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından birinin hayatını anlatmaktadır. Hiçbir şeyi yokken yaptığı yasa dışı işler ile servetini katlamış olan Pablo’nun peşine düşen dedektif Steve Murphy ile yaşayacakları maceraları ekrana getiriyor. Ancak atladıkları tek nokta, hayat ikisinin beklediğinden daha karmaşık olması.

patrick melrose
5. Patrick Melrose

Dizi önerileri listemizin sonunda Patrick Melrose var. David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun ardından anılarını geride bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose’un hayatını konu alıyor. Dizide Melrose’un çocukluğuna, aile hayatı, aristokratik yaşamı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu döneme değiniliyor.

Dizinin her bir bölümü Melrose’un bir anısını anlatacak. Güney Fransa’dan 60’lar New York’una süren hikaye 2000’ler İngiltere’sinde son bulacak. Öykülerin adı; Never Mind, Bad News, Some Hope, Mother’s Milk ve At Last olacak.

Bu yazımızda sizler için Dizi Önerileri derledik. Gelecek yazılarımızda da çeşitli önerilerimizi sunacağız. Şimdiden iyi seyirler.

Yorum Yap

  Yazar Hakkında

  evde hep gülen biri sanki o bizden biri hem gerçek hem de peri masallar diyarından geldi

  Yorum Yap

  Yorumlar (9)

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir